transformace vnitřním příběhem

Nebuď na svou cestu sama. Přidej se do klubu stezka Rybářky – do hloubky kola roku.

V klubu s měsíčním členstvím dostaneš podporu při zkoumání vnitřních příběhů a emocí.

Jeho esenci nejlépe pochopíš z DNA slov celého názvu.

Stezka

Je svobodnou formou cesty. Zatím co cesty jsou pečlivě naplánované projekty, stezka vzniká přirozeně podle potřeby toho, kdo po ní jde. Naše klubová stezka je společná, každý přidá kousek pro sebe a dostane podporu, porozumění. Dodám této stezce obrysy a techniky, při cestě do tvé hloubky se budeš mít vždy čeho držet.

Rybářka

Rybářka je žena zaměřující svou pozornost do hloubky. Loví v hlubině, trpělivě vnímá každý impuls. Rybářka v klubu symbolizuje nacházení střípků emocí a vnitřních příběhů, síly. Všechno máš ve svých vodách, stačí to jen vytáhnout na povrch.

Do hloubky

Protože to je to, co umím. Jít s tebou do hloubky, otvírat skryté dary nebo naopak vyčistit bloky a limity. Je to transformační cesta, která je s podporou vždy mnohem jasnější a rychlejší. Emoční podpora zjednodušuje celou cestu.

Kolo roku  

Kolo roku jsou milníky, které během roku využívají sílu přírody a používali je druidi a šamani. Rovnodennosti, slunovraty, úplňky a další. Pro nás budou takovou kotvou v celém roce, ale nebudeme běhat po lese, všechno zvládneme v běžném provozu a nastavíme každý měsíc pro každého přesně tak, jak zrovna bude potřebovat. Celý klub je transformační program s jemnou linkou kola roku, ale hlavně s živou podporou.

Co dostaneš v klubu?

Každé liché úterý od 20.00 živé online setkání přes platformu zoom. Transformační setkání, kde se střídají intimní kruhy bez pořizování záznamu s praktickými, které můžeš projít zpětně. Vždy trvají cca 90 minut.

Sudé úterý tematické vysílání ve fb skupině klubu.

Víkendové workshopy kreativního tvoření jednou za dva měsíce.

Členská sekce na webu, kde budou přibývat záznamy workshopů, vizualizace a další praktické informace napříč osobním rozvojem.

Facebooková skupina klubu ke komunikaci a podpoře.

Cena měsíčního členství: 350 kč

chci koupit členství:

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

kdo tě provede?

Martina Simunkova

Jmenuji se Martina Šimůnková, provedu tě poznáváním DNA vnitřních příběhů, tvořím vizualizace na míru a používám kvantové pole, funkční princip a cesty do podvědomí pomocí šamanských technik. Tohle vše mě naučili spojovat manželé Pavelkovi z mindartconcept.cz v Mastermindu pro kouče a terapeuty.

Díky klasickým kurzům tvůrčího psaní od René Nekudy a Veroniky Matysové přidávám do svých služeb a vizualizací práci s DNA slov a vnitřních příběhů.

Moje šamanská cesta začala před 12 lety na základním kurzu od Ley Šťastné a pokračuje přes rituály se živly, tvorbu lesních chámů a slunovratové putování, do dnešních časů práce s podvědomými bloky. 

Přejít nahoru