Vytvoř si karty emoční podpory

ZÁŽITKOVÝ KURZ – ZDARMA

7. 8. – 20. 8. 2023

karty
  • Emoce na tebe mají silný vliv a pokud nemáš s kým je sdílet, mohou ti doslova vypnout vnitřní motor.
  • Neděláš nic pro sebe, i když fakt chceš.
  • Cítíš se zahlcená okolím a prázdná uvnitř zároveň. Já tomu říkám stav vzduchoprázdna.

Jak to můžeš změnit?

Dopřej si tu nejrychlejší emoční podporu v podobě vlastních vykládacích karet.

Tvoje duše volá. Uvědom si svůj potenciál, i to je transformační práce. Odevzdej své emocionální břemeno minulosti a vytvoř si podporu na míru. Tvorba karet je skvělá a účinná sebeterapie.

Získáš pomocníka, kterého jasně pochopíš, a který reaguje na tvé potřeby, na slova, na emoce.

Pomoc „ode mě pro mě“ v podobě karet je taková KPŽtka (krabička podpory života), když nemáš možnost a kapacitu si říct o podporu jinde.

Přijmi zodpovědnost za své myšlenky a pocity, přijmi s láskou potíže a trápení, čerpej z nich osobní sílu a motivaci.

Pokud už nějaké karty používáš, vnímáš, že k nám promlouvají individuálně a často jim postupně dáváme vlastní významy. A to přesně chceš! Podporu, které rozumíš a můžeš kdykoli znovu použít.

Nemusíš umět kreslit. Připravila jsem šablony karet v několika variantách ve formátu PDF, ze kterých si vybereš, vytiskneš karty a doplníš postupně slova. Budeme se zabývat emocemi, celá cesta bude terapeutická a plná objevování vnitřních nastavení.

Dám ti jasný návod, jak při tvorbě emočních karet postupovat, vzniknou pro každého originály.

Během 14 dní spolu zrodíme 4 základní karty, vždy 2 za týden, aby bylo dost času vše integrovat a vytvořit. Pokračovat v dalších už můžeš sama, podle návodu.

Zdá se ti 4 karty málo? Ale není, protože s každou kartou si projdeš procesem transformace. Půjdeme opravdu do hloubky.

Lidé jsou tvůrci, a právě při tvoření máme největší potenciál měnit své nastavení. Karty emoční podpory vzniknou ze slov a myšlenek, které vychází z hloubky tvého srdce. K tvorbě využiješ myšlenkové mapy, vizualizace i vnitřní dialog. Každá tvá karta bude obsahovat originální sdělení.

Kdo tě provede?

Jmenuji se Martina Šimůnková, pracuji s DNA slov a vnitřních příběhů. Ve svých kurzech a transformačních setkáních používám Mindart terapeutické metody, vizualizace, šamanské cesty a často právě i vykládací karty.  

Sama jsem tvůrcem vlastních terapeutických karet, které vznikly metodou, kterou vás budu učit a používám je při individuálních terapiích. Pro manžele Pavelkovi z Mindartconcept.cz jsem vytvořila transformační hru na míru a na svém webu mám k dispozici 2 autorské hry pro děti. Karty vznikly i pro můj živlový kurz, jako jeho podpora.

15 let zkušeností s vykládáním karet.

5 let tvorby podpůrných materiálů v podobě her a karet ke kurzům a terapiím.

Jsem navigátor do hloubky tvé DNA nejen slov a příběhů.

Přejít nahoru