Reference

Martino, s tebou strašně ráda pracuju. Už jen bytí ve tvé přítomnosti mi dává pocit bezpečí, což je pro mne při čištění a hledání příčiny bloků zásadní. Nebojím se je totiž odkrýt a uvědomit si je. Jdeš do hloubky problému a sám mi pak jede i chaneling.

Kateřina Píchová
Smyslný rozvoj hojnosti

U Martiny jsem absolvovala sezení kvantové terapie, které mi velmi rychle a efektivně pomohlo vyřešit problém, který mě v danou dobu hluboce trápil a těžko se mi s ním žilo. Ačkoli se jednalo o velmi specifický problém a Martina ho nikdy osobně nemusela řešit, velmi empaticky a systematicky mi s ním pomohla. Nesoudila ani nehodnotila, jen mě přivedla k nápadu na řešení a opravě starého vzorce z dětství, který tento problém prohluboval. Martina je vnímavá, citlivá a je z ní cítit skutečný zájem o vás jako lidskou bytost.

Veronika S.

U Martiny Šimůnkové jsem se zúčastnila kurzů Objev svou sílu slov pomocí živlů a Medicína slov. Byl a stále to pro mě je hluboký, fascinující zážitek, ze kterého čerpám a budu čerpat i v budoucnu. V kurzu Objev svou sílu slov pomocí živlů jsem prožila plné napojení na živly, a každý z nich mi do života vnesl rozměr, který chci dále rozvíjet a zdokonalovat. Jsou pro mě inspirací pro každodenní život. V kurzu Medicína slov jsem v sobě objevila schopnost napojení na sílu slov, naplno se rozjela má představivost a co víc? Objevila jsem směr, kterým se mám dále vydat. Je pro mě fascinující, co jsem se o sobě dozvěděla, kde jsou mé poklady. A také jsem do té doby neměla tušení, že umím napsat souvislý text, vymyslet příběh, který je pro mě navíc inspirující. Připadá mi, že jsem napsala knihu, protože dříve jsem si myslela, že psaní není moje silná stránka. Zvědomila jsem si, jak velkou mají slova sílu a více přemýšlím nad tím, co říkám. Marti, upřímně Ti děkuji za tuto zkušenost a rozšíření obzorů!

Milada Večerková
Přejít nahoru